Ing. Sandra Nobstová

lektorka zdravého pohybu

Jsem prý sportovní nadšenec, aktivní blázen, pytel blech, smršť energie, usměvavé sluníčko na pérkách... A díky tomuhle všemu jsem taky fyziofitness trenérka pro osobní i skupinové lekce.

Jen co jsem se naučila chodit, běhat a skákat, začala jsem se věnovat pohybu všeho druhu. Sport se stal mým koníčkem číslo jedna, mojí vášní a mým životním stylem. Nikdy jsem ho nebrala jako povinnost, ale jako radost. 

Mým snem je inspirovat a motivovat lidi k podobnému přístupu, ale hlavně je naučit, jak se hýbat správně. Tělo mě nikdy nepřestalo fascinovat. Opravdu je to dokonalý stroj, se kterým dokážeme i maličkostí udělat zázraky. Stačí, když mu porozumíme. 

Proto jsem se o něj i o pohyb jako takový začala zajímat do hloubky a pustila se do studia v Akademii IQ pohybu. Na začátek pěkně velké sousto! Byla to ale ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Tady jsem získala rekvalifikaci fitness instruktora, osvědčení z několika seminářů, ale především kvalitní vzdělání. 

Stal se ze mě POHYBOVÝ SPECIALISTA.

Sebevzdělávání a získávání zkušeností od českých i světových trenérů je pro mě nikdy nekončící proces, který mě nesmírně obohacuje i baví.

Díky tomu můžu lidem pomáhat nejen s posilováním za účelem redukce tuku, zvýšení vytrvalosti nebo nabrání svalové hmoty, ale i s celkovým zlepšením fyzické kondice, držení těla, s redukcí bolesti zad, svalů a kloubů. Aby byl pro nás pohyb zdravý, je klíčové hýbat se správně.

Rozhodla jsem se vydat se směrem FYZIOFITNESS. A světe div se, já tím směrem prostě jdu! Nikam nesprintuju, nic nepřeskakuju, ale ani nedřepuju na místě, natož abych na místě dřepěla. Jdu pomalu, krok za krokem, stupínek za stupínkem. Tak, abych měla jistotu, že si budu plnit svůj osobní cíl - že každému, kdo se rozhodne proplést svoji cestu s tou mojí, pomůžu vždycky nejlíp, jak dokážu... A že si to společně navíc pořádně užijeme!

Těší mě, že teď svými znalostmi můžu pomoct třeba i TOBĚ!