Reference

Reference

"Ve škole nám teď jeden učitel říkal něco, jakože pohyb a sport je pro nás hrozně důležitej nejen kvůli zdraví a tak, ale že nás taky učí mít vůli a pomáhá nám získávat schopnost se s věcma poprat. Dřív jsem o to asi takhle nepřemýšlela, ale teď jsem si uvědomila, jak moc je to pravda. Akorát, že mě to spíš než jen ten pohyb samotnej učíš ty. Když mám chuť se na něco tak akorát vy***t, tak už to neudělám a nejdu si dát cigáro a nohy na stůl. Místo toho slyším v hlavě to tvoje "kousni to" ... no a tak to teda prostě kousnu! :D A to se týká běhu, práce, uklízení, podzimních nálad ... prostě všeho, kdykoliv se objeví nějakej problém nebo překážka. Můžeš bejt na sebe už teď FAKT HRDÁ, jak zlepšuješ život ostatním lidem, a to jsi teprve na začátku svých velkých plánů. A já ti děkuju, že děláš to, co děláš, tak, jak to děláš, a že jsi, jaká jsi!"

Kateřina Š.

"Všechno je jednom v hlavě. Vydržíme toho mnohem víc, než si myslíme, a když to dáme, tak ten pocit je k nezaplacení! Děkuji Sandruš, že jsi mi to ukázala a hlavně za tvůj skvělý přístup a způsob trénování. #jedemedál. Od začátku si říkám, že mě to baví, a fakt trénink od tréninku víc a víc. Stalo se to už součástí každého mého týdne, na kterou se i ty ostatní dny těším! A že děláš spoustu věcí s tělem, to je jedna věc, ale ty brďo, co tys mi udělala s hlavou, to je neskutečný! I za to ti moc děkuju!"

Daryna S. 

"Určitě bych chtěl vyzdvihnout individuální přístup, kdy se samostatné tréninky zaměřovaly na rozvoj a zlepšení v konkrétních částech těla. Skvělý byl také samostatný přístup ke každému tréninku, kdy byl brán v potaz aktuální stav. Oceňuji kombinaci náročných cviků s protahováním, kdy jsem byl další dny málokdy rozlámaný. BOLESTIVÁ ZÁDA ZMIZELA, fyzicky se cítím lépe a velký pokrok vidím v síle a výdrži. Bezvadná komunikace krásně zastřešovala profesionální a kvalitní přístup ke klientovi."

Matěj B. 

"Vždycky se na Tvoje tréninky těším! Líbí se mi Tvůj milý přístup a to, jak nám dáváš najevo, že nevadí, když nezvládneme všechno, ale snažíš se to z nás vydolovat. Dříve se mi stávalo, že jsem na skupinovou lekci radši ani nešla, protože jsem měla strach z toho, že se mi snad někdo bude smát. Na Tvé lekce se schází dobrá parta lidí, takže se tam cítím dobře. Cením, jak za námi chodíš a opravuješ nás! Vždy mám lepší pocit, když na mě jen kývneš, že to dělám dobře! Osobní tréninky mi zaměřuješ podle mých aktuálních potřeb.. Cvičí se mi také hned líp s člověkem, ze kterého věčně vyzařuje pozitivní energie. Díky Tobě jsem zařadila více pohybu do svého života." 

Klára M.

"Po další absolvované sérii se cítím výborně! Pod Tvým vedením se mi zlepšilo držení těla, fyzická kondice, ohebnost těla, parádně si mě rozhýbala!! Trénink pro mě vždy připravuješ pestrý, dohlížíš na správné provedení a pomáháš mi pokořit mé limity (a že jich je :D) Skvěle mě motivuješ a vždy se těším na naše hodiny. Moc Ti děkuji!!" 

Gabriela K. 

"Děkuju za to, jaký jsi sportovní blázen a hlavně za to, jak tu lásku ke sportu a radost z pohybu dokážeš dát dál. Za tu nakažlivou energii, motivaci v posilovně i mimo ni, dozor, hecování a trpělivost, kterou se mnou potřebuješ. Líbí se mi, jak dokážeš vždycky vymáčknout něco, co ani nevím, že tam někde je, s každým tréninkem posouváš moje nejrůznější limity dál a dál a pak mi umíš připomenout, že to je něco, z čeho se mám radovat, ne se dívat vedle, že někdo zvedá pětinásobek. Děkuji."

Milena Š.

"Už měsíc mám svojí osobní trenérku a můžu říct, že jsem naprosto spokojená. Můžu chodit cvičit se svým malým synem a díky cvičení se cítím mnohem lépe. Díky moc! Jsi pro mě motivace a posouváš mě dál. Věřím, že s Tebou dokážu mnohem víc!"

Karen H.

"Tréninky s Tebou mi daly hrozně moc! Záda ani kyčle mě už dlouho nebolely a za to vděčím Tobě!" Andrea T.

Andrea T.

Sandra je nejsrdečnější člověk kterého jsem poznala. Přišla jsem se zablokovaným krkem, a odcházela jsem s odblokovaným tělem, vysvětlila mi jak to celé funguje co s čím souvisí a tadá z jejího cvičení a manuálního uvolnění je ZÁVISLOST. Hodinu jí budete nenávidět, ale pak? Pak přijde úleva od všech bolestí a vy jí milujete! Za Sandru bych dala ne jen ruce ale celé tělo do ohně!

Barbora F.