SPOLUPRÁCE NA DÁLKU

SPOLUPRÁCE NA DÁLKU

Pokud to se svým tělem myslíme vážně, je potřeba s ním pracovat i z domova nebo odkudkoliv se nám chce v průběhu celého dne. Naše tělo je s námi 24/7 a to díky platformě HeroHero teď můžu být i já PŘIDEJ SE KE MNĚ!

Postupně pro vás zpracovávám obsah, který může být ať už doplňkem k našim soukromým lekcím, ke skupinovým lekcím nebo jakýmkoliv jiným koníčkům, ale také jako hlavní fyzický program - online tréninkový plán. 

Najdeme zde podrobně popsané lekce jak si ulevit od bolesti, jak jí předejít, jak být silnější, sebevědomější, jak posílit hluboké svalstvo a mnoho dalšího. 

Pokud HeroHero ještě neznáte, jedná se o on-line platformu, kde tvůrci vytvářejí obsah pro svou komunitu, která je chce sledovat a podporovat v tvorbě. Cena, kterou zaplatíte teď, vám zůstane jako měsíční poplatek už navždy, pokud mě neopustíte. V odkaze najdete, co všechno spolu "zažijeme", to, co se v aplikaci objeví, nebude nikde jinde zveřejněno, ať už se jedná o cvičící videa s detailním vysvětlením cviků, různé zajímavosti nebo třeba horké info o připravovaných online i offline akcích.

Tak hurá do toho, rozhýbem kosti a dokonce budeme vědět proč to děláme a bude nám líp!