SKUPINOVÉ FYZIOTRÉNINKY

UZAVŘENÉ KURZY

PRO KOHO JSOU LEKCE URČENY?

Neseš si veškerou tíhu Tvého života na bedrech? Nebo máš starostí plný hrb? Možná se máš jen rád/a a chceš svému tělu dopřát lásku přes pohyb. 

Přesně na Tebe se budu těšit na mých lekcích vědomého pohybu. Nabídnu Ti cestu, na kterou se můžeš vydat pro úlevu od strastí a bolestí každodenního uspěchaného života. 

Pohyb je odjakživa mou součástí a je mi ctí pomáhat lidem pohybem od jejich životních bolístek a kompenzovat jakékoliv pohybové stereotypy. 

Pracuji z velké části s lidmi se sedavým zaměstnáním, s maminkami po porodu a sportovci různých úrovní. Kombinuji prvky fitness, fyzioterapie, jógy a pilatesu. Bolest není normální a není otázkou věku v občance. Pojďte se hýbat, ať se můžeme společně prosmát životem. 

JAK SE NA LEKCE PŘIHLÁSIT?

Přímo TADY. Po rozkliknutí odkazu Tě přesměruji na rezervační portál. Vyber si, o který kurz máš zájem a přihlaš se. Zbytek informací spolu s platebními podmínkami přistanou ve Tvém e-mailu v nejbližších dnech od registrace. 
Skupinové fyziotréninky jsou kombinací kompenzačního cvičení a fyziofitness, kdy ve skupině pracujeme na uvolnění svalů z běžného života, flexibilitě svalů a mobilitě kloubů. Učíme se vnímat své tělo, posouvat své limity a to i díky kolektivu, který sám o sobě motivuje k posouvání svých hranic. 

Prvky ze cvičení mobility a flexibility spojujeme do různých sestav, kdy svou mysl dostaneme do takzvané flow, což je okamžik mysli, kdy nic není důležitějšího a jsme právě v přítomném okamžiku sami se sebou. 

Trénink však není individualizovaný a tak pro řešení konkrétního problémů je třeba využít individuální lekce.AKTUÁLNÍ ČASOVÝ ROZVRH LEKCÍ:

ÚTERÝ 9:30 (na cvičení je možné vzít i své ratolesti)

ÚTERÝ 19:00

NEDĚLE 19:00

Lekce probíhají ve studiu ANAHATA JOGA

Tř. Budovatelů 2957/108, 6. patro


Jedná se o kurz 10 lekcí, jednorázové vstupné je možné pouze po předchozí domluvě a pokud je na lekci místo.